Yılbaşı Fantezi Kostümü 6

Jartiyer bedeni seçimi ne bedende olursanız olun rastgele bir külfet yaratmaz. Ancak tekrar de kırgınlık vermemesi ve katkısızlıklı bir kullanma sunması muhtevain jartiyer bedeni seçer uygun bedeninizin bir üzeri üstünde kanunlar yapmanız yararlı olacaktır. şayet jartiyer yevmi kullanımda değil sadece kısaca periyodik giyilecekse bu durumda daha bayağı jartiyer modellerini yeğleme kılmak mümkündür.

Jartiyer seçiminde bir başka önemli sınır da çorapların uyumluluğudur. Bazı jartiyer takımlarında çorap da bulunabilir ama çorapsız olan modeller de bulunabilmektedir. Bu yüzden jartiyer çorap seçimi muhtevain de dikkatli davranmalı hem rahatlık hem de konfor sağlayıcı modelleri yeğleme etmeniz gerekmektedir. Kumaş denli esneme yapmayan yapıda olmasına, çok aşkın sıkmamasına ve dem düzlük yapıda olmasına uyanıklık etmeniz gerekecektir. şayet çok aşkın sıkacak bir çorap yeğleme ederseniz bu durumda hareket etmeniz çok yüküm olacaktır ve bu gidiş da kendinizi kötü hissetmenize şekil harisacaktır.

Jartiyer Çorap Çeşitleri ve Fiyatları
Jartiyer fiyatları yeğleme edeceğiniz modelin kumaş kalitesine, tasar çizimına ve grup kadar detaylarına bakılırsa değişçilikmektedir. Jartiyer çeşitleri de başkalık göstermektedir. Bedii beğenileri en eksiksiz şekilde yansıtmak muhtevain kırmızı jartiyer modellerinden yağız jartiyer çeşitlerine, beyaz jartiyer çeşitlerinden deri jartiyer modellerine denli geniş bir yelpazede biçim bulabilirsiniz. Kumaş dokusu ve nitelik de jartiyerlerin tutarlarında değişiklik yaşanması muhtevain ruhlu olabilmektedir.

Ancak jartiyeri ve çorabını şiddetli kalitede seçmeniz halinde uzun ömürlü kullanma sunarlar ve zahmetsiz şekilde eskime, yıpranma ya da solma göstermezler. Bu gidiş da yevmi yaşamda ya da aile zarfında jartiyer kullanmaını çok daha zahmetsiz hale getirir.