Yılbaşı Fantezi Kostümü 5

Jartiyer bedeni seçimi hangi bedende olursanız olun rastgele bir müşkül yaratmaz. Ancak yine de zor vermemesi ve sağlıklı bir tasarruf sunması kucakin jartiyer bedeni seçerken olağan bedeninizin bir cisim üstünde intihap yapmanız yararlı olacaktır. Eğer jartiyer günlük kullanımda değil yalnızca kısaca süreli giyilecekse bu durumda henüz küçük jartiyer modellerini tercih kılmak mümkündür.

Jartiyer seçiminde bir başka önemli puan da çorapların uyumluluğudur. Temelı jartiyer ağırlıkmlarında çorap da bulunabilir ama çorapsız olan modeller de bulunabilmektedir. Bu yüzden jartiyer çorap seçimi kucakin de dikkatli davranmalı hem rahatlık hem de konfor sağlayıcı modelleri tercih etmeniz gerekmektedir. Kumaş denli esneme yapmayan binada olmasına, çok fazla sıkmamasına ve soluk yer binada olmasına nazarıitibar etmeniz gerekecektir. Eğer çok fazla sıkacak bir çorap tercih ederseniz bu durumda devinme etmeniz çok yaş olacaktır ve bu boyut da kendinizi kötü hissetmenize minval harisacaktır.

Jartiyer Çorap Çeşitleri ve Fiyatları
Jartiyer fiyatları tercih edeceğiniz modelin kumaş kalitesine, tasarımına ve makule gibi detaylarına bakılırsa değanlayışmektedir. Jartiyer çeşitleri de çeşitleme göstermektedir. Bediiyat beğenileri en eksiksiz şekilde yansıtmak kucakin kırmızı jartiyer modellerinden yağız jartiyer çeşitlerine, parafin jartiyer çeşitlerinden deri jartiyer modellerine denli geniş bir yelpazede biçim bulabilirsiniz. Kumaş dokusu ve renk de jartiyerlerin fiyatlarında değişiklik evetşanması kucakin etkili olabilmektedir.

Ancak jartiyeri ve çorabını ali kalitede seçmeniz halinde uzun ömürlü tasarruf sunarlar ve basit şekilde eskime, yıpranma evet da solma göstermezler. Bu boyut da günlük evetşamda evet da aşiyan içre jartiyer tasarrufını çok henüz basit hale getirir.