Fantazi Saten Beyaz Renk Dantelli Gecelik 6

Yaz dönemlerinin elzem ürünleri ortada zemin kayran bikiniler Kanatlı Butik’in mutena sunumuyla sizlerle buluşmaktadır. Son moda bikini ve pareo modellerini bulabileceğiniz internet sitemiz, sizlere özel hazırladığı geniş koleksiyonuyla yaz modasının adresi olmayı sürdürüyor. Her evetşa ve her bedene göre bikini çeşitlerini inceden inceye seçen firmamız, bikini ve pareo modellerinde hanımın mülevven ve seksi dünyasını ön plana çıkarmayı hedefliyor. Bütün mostra seçimlerinde en moda renkleri ve modelleri tercih eden firmamız, plaj modasının nabzını tutuyor. Son gömlek macerasız bir kârlemle gelgel yapabileceğiniz internet sitemiz üzerinden sizler dâhilin seçtiğimiz pareo ve bikini seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz. En şık plaj ürünlerini en birebir fiyatlarla müşterisiyle buluşturmayı hedefleyen firmamızla plajların gözde kadınların birisi haline geleceksiniz.

Sitemizden alacağınız bütün ürünlerde güven kartpostalı, Havale/EFT kadar seçeneklerle ödeme yapabileceğiniz kadar kapıda ödeme seçeneğinden bile faydalanabilirsiniz. Sitemize üye olmanız halinde yeni gelen ürünler ve kampanyalar için bilim alabileceğiniz kadar sosyal iletişim ortamı üzerinden bile firmamızı izlem edebilirsiniz. Sipariş kolaylığı yaratmayı hedef edinmiş sitemiz Whatsapp üzerinden sipariş verebilme avantajını da müşterilerine sunmaktadır. SSL asayiş zir mimarisına malik internet sitemiz bankaların 3D sistemiyle yapabileceğiniz ahzüitalerinizle güvenli ahzüitainde adresi olmaktadır.

Plaj ürünlerinin kanatı gün pek çok fantezi ürün grubuyla ve dişi giyim modelleriyle bile ön plana çıkan sitemiz modayı yakından izlem edebileceğiniz ürün gruplarından oluşmaktadır. Hayalleri gerçekleştirmeyi ve bütün fantazileri hayata geçirme hedefiyle seçtiği ürünlerinde 2016 yaz sezonunda moda olan halter kıyı bikiniler, örgü ve dantelli bikiniler, ipli bikiniler kadar pek çok farklı opsiyon bulunmaktadır. Siyahın hakimiyetinin emsalsiz olduğu son moda bikinilerde cazip ve özen çekici senenin moda renkleri seçilerek, alternatifli ürün grupları sıralanmıştır. Her türde moda anlayışına hitap eden bikini, tankini, mayokini ve pareo modellerimizle plajlarda nüans yaratacaksınız.