Fantazi Saten Beyaz Renk Dantelli Gecelik 2

Yaz dönemlerinin vazgeçilmez ürünleri ortada vaziyet düz bikiniler Kanatlı Butik’in seçkin sunumuyla sizlerle buluşmaktadır. Son moda bikini ve pareo modellerini bulabileceğiniz internet sitemiz, sizlere özel hazırladığı geniş koleksiyonuyla yaz modasının adresi olmayı sürdürüyor. Her evetşa ve her bedene bakılırsa bikini çeşitlerini titizlikle seçen firmamız, bikini ve pareo modellerinde hanımın renkli ve seksi dünyasını ön plana çıkarmayı hedefliyor. Tüm paradigma seçimlerinde en moda renkleri ve modelleri yeğleme eden firmamız, plaj modasının nabzını tutuyor. Son gömlek niteliksiz bir teamüllemle kurum yapabileceğiniz internet sitemiz üzerinden sizler muhtevain seçtiğimiz pareo ve bikini seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz. En şık plaj ürünlerini en usturuplu fiyatlarla müşterisiyle buluşturmayı hedefleyen firmamızla plajların gözde kadınların birisi haline geleceksiniz.

Sitemizden alacağınız tüm ürünlerde para kartvizitı, Havale/EFT kadar seçeneklerle ödeme yapabileceğiniz kadar bapda ödeme seçeneğinden de faydalanabilirsiniz. Sitemize üye olmanız halinde yeni mevrut ürünler ve kampanyalar üzerine fen alabileceğiniz kadar sosyal medya üzerinden de firmamızı uyma edebilirsiniz. Sipariş kolaylığı yaratmayı hedef edinmiş sitemiz Whatsapp üzerinden sipariş verebilme avantajını da müşterilerine sunmaktadır. SSL güvenlik zir binasına ehil internet sitemiz bankaların 3D sistemiyle yapabileceğiniz alım satımlerinizle emin alım satıminde adresi olmaktadır.

Plaj ürünlerinin üstı teselsül katı çok fantezi ürün grubuyla ve gacı giyim modelleriyle de ön plana çıkan sitemiz modayı yakından uyma edebileceğiniz ürün gruplarından oluşmaktadır. Hayalleri gerçekleştirmeyi ve tüm fantazileri hayata geçirme hedefiyle seçtiği ürünlerinde 2016 yaz sezonunda moda olan halter geçe bikiniler, örgü ve dantelli bikiniler, ipli bikiniler kadar katı çok farklı tutum bulunmaktadır. Siyahın hakimiyetinin tartışmasız başüstüneğu son moda bikinilerde alımlı ve dikkat çekici senenin moda renkleri seçilerek, seçenekli ürün grupları sıralanmıştır. Her türde moda anlayışına seslenme eden bikini, tankini, mayokini ve pareo modellerimizle plajlarda ayrım yaratacaksınız.