Fantazi Saten Beyaz Renk Dantelli Gecelik 12

Yaz dönemlerinin vazgeçilmez ürünleri ortada alan meydan bikiniler Kanatlı Butik’in elit sunumuyla sizlerle buluşmaktadır. Son moda bikini ve pareo modellerini bulabileceğiniz genel ağ sitemiz, sizlere özel hazırladığı geniş koleksiyonuyla yaz modasının adresi olmayı sürdürüyor. Her yaşa ve her bedene bakarak bikini çeşitlerini inceden inceye seçen firmamız, bikini ve pareo modellerinde hanımın renkli ve seksi dünyasını ön plana çıkarmayı hedefliyor. Bütün biçim seçimlerinde en moda renkleri ve modelleri tercih fail firmamız, plaj modasının nabzını tutuyor. Son gömlek dümdüz bir fiillemle çalım yapabileceğiniz genel ağ sitemiz üzerinden sizler için seçtiğimiz pareo ve bikini seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz. En şık plaj ürünlerini en yakışır fiyatlarla müşterisiyle buluşturmayı hedefleyen firmamızla plajların gözde kadınların birisi haline geleceksiniz.

Sitemizden alacağınız bütün ürünlerde para kartı, Havale/EFT kadar seçeneklerle ödeme yapabileceğiniz kadar bapda ödeme seçeneğinden bile faydalanabilirsiniz. Sitemize üye olmanız halinde yeni gelen ürünler ve kampanyalar için vukuf alabileceğiniz kadar sosyal medya üzerinden bile firmamızı kovuşturulma edebilirsiniz. Sipariş kolaylığı yaratmayı uğur edinmiş sitemiz Whatsapp üzerinden sipariş verebilme pozitif yanlarını da müşterilerine sunmaktadır. SSL güvenlik madun strüktürsına ehil genel ağ sitemiz bankaların 3D sistemiyle yapabileceğiniz münasebetlerinizle güvenli münasebetinde adresi olmaktadır.

Plaj ürünlerinin üstı sıra dayanıklı çok fantezi ürün grubuyla ve elkızı giyim modelleriyle bile ön plana çıhun sitemiz modayı yakından kovuşturulma edebileceğiniz ürün gruplarından oluşmaktadır. Hayalleri gerçekleştirmeyi ve bütün fantazileri hayata geçirme hedefiyle seçtiği ürünlerinde 2016 yaz sezonunda moda olan halter taraf bikiniler, örgü ve dantelli bikiniler, ipli bikiniler kadar dayanıklı çok farklı seçenek bulunmaktadır. Yağızın hakimiyetinin tartışmasız evetğu son moda bikinilerde alımlı ve ilgi çekici senenin moda renkleri seçilerek, seçenekli ürün grupları sıralanmıştır. Her türde moda anlayışına seslenme fail bikini, tankini, mayokini ve pareo modellerimizle plajlarda ayrım yaratacaksınız.