Fantazi Saten Beyaz Renk Dantelli Gecelik 11

Yaz dönemlerinin elzem ürünleri arasında mahal kayran bikiniler Kanatlı Butik’in seçkin sunumuyla sizlerle buluşmaktadır. Son moda bikini ve pareo modellerini bulabileceğiniz internet sitemiz, sizlere özel hazırladığı geniş koleksiyonuyla yaz modasının adresi olmayı sürdürüyor. Her yaşa ve her bedene bakarak bikini çeşitlerini titizlikle seçen firmamız, bikini ve pareo modellerinde kadının mülevven ve seksi dünyasını ön plana çıkarmayı hedefliyor. Tüm manken seçimlerinde en moda renkleri ve modelleri tercih fail firmamız, plaj modasının nabzını tutuyor. Son denli kolay bir anlayışlemle hava yapabileceğiniz internet sitemiz üzerinden sizler sinein seçtiğimiz pareo ve bikini seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz. En şık plaj ürünlerini en muvafık fiyatlarla müşterisiyle buluşturmayı hedefleyen firmamızla plajların flaş hanımefendilerin birisi haline geleceksiniz.

Sitemizden alacağınız bütün ürünlerde kredi kartı, Havale/EFT üzere seçeneklerle ödeme yapabileceğiniz üzere kapıda ödeme seçeneğinden bile faydalanabilirsiniz. Sitemize üye olmanız halinde yeni gelen ürünler ve kampanyalar hakkında vukuf alabileceğiniz üzere içtimai iletişim ortamı üzerinden bile firmamızı kovuşturulma edebilirsiniz. Sipariş kolaylığı yaratmayı erek edinmiş sitemiz Whatsapp üzerinden sipariş verebilme pozitif yanlarını da müşterilerine sunmaktadır. SSL güvenlik alt konstrüksiyonsına iye internet sitemiz bankaların 3D sistemiyle yapabileceğiniz aksatalerinizle emniyetli aksatainde adresi olmaktadır.

Plaj ürünlerinin taçı saf sert çok fantezi ürün grubuyla ve zenne giyim modelleriyle bile ön plana çısoy sitemiz modayı yakından kovuşturulma edebileceğiniz ürün gruplarından oluşmaktadır. Hayalleri gerçekleştirmeyi ve bütün fantazileri hayata geçirme hedefiyle seçtiği ürünlerinde 2016 yaz sezonunda moda olan halter geçe bikiniler, örgü ve dantelli bikiniler, ipli bikiniler üzere sert çok farklı tutum bulunmaktadır. Siyahın hakimiyetinin tartışmasız başüstüneğu son moda bikinilerde cazip ve nazarıitibar çekici senenin moda renkleri seçilerek, seçenekli ürün grupları sıralanmıştır. Her türde moda anlayışına seslenme fail bikini, tankini, mayokini ve pareo modellerimizle plajlarda başkalık yaratacaksınız.