Fantazi Mini Etekli Kostüm Çeşitleri 12

İç giyim renkleri fazlalaşan ürün çeşitleri ve renk skalasıyla daha da önemli hâle bürünmüştür. İç giyimde sıkça kullanılan beyaz, siyah ve kırmızı renkler yerini diğer renklere devretmeye sarrafiyelamıştır. İç giyimde imdi daha sıcak renkler kullanılmaya sarrafiyelanmıştır. Bunlar turkuaz, mor, şfellah ve altın rengi gibi renklerdir. Renklerin yanı sıra imdi şekilli ve geometrik desenli iç giyim giysileri de nispeten popüler olmaya sarrafiyelamıştır.

Renkler hayatın her alanında var olmaya devam etmektedir. Bu durum yoğaltım dünyasının da yeni arayışlara girmesine münasebet olmaktadır. Hayatta göze hoş mevrut her şeyin ardında renk uyumu yatmaktadır. Bu uyumlar araştırmalar sonucu belirlenmektedir.

İç Giyim Renkleri
İç giyimde harmoni tekvin etmek kucakin renklere sarrafiyevurulmaktadır. İç giyim renkleri, sanayileşme ile yan yana nispeten artmıştır. En çok kullanılan renkler beyaz, siyah ve kırmızıdır. Bu renkler klasikliğini müdafaasının canipı silsile popülerliğini imdi diğer renklere devretmeye sarrafiyelamıştır. Dış giysi giyimindeki renk çeşitliliği iç giyimi de etkilemiştir. Moda dünyasının her yıl belirlediği trend renklerle iç giyimi kombini düzenlemek mümkündür. Bunun haricinde kişinin sevilmiş olduğu ve usulı olan renklerle de yapabileceği pek çok kombin bulunmaktadır. İç giyim renkleri aynı zamanda iç giyim modellerini de etkilemektedir. İç giyimde en popüler olan renkleri kırmızı, mor, fuşya, beyaz, siyah, şfellah rengi, çikolata rengi, pas rengi, leopar rengi ve turkuazdır.