Fantazi Gerdek Gecesi Giyilecek Kostüm Çeşitleri 11

İç giyim renkleri fazlalaşan ürün çeşitleri ve renk skalasıyla elan da önemli hâle bürünmüştür. İç giyimde sık sık kullanılan parafin, siyah ve kırmızı renkler yerini ayrıksı renklere devretmeye mirlamıştır. İç giyimde artık elan hamam renkler kullanılmaya mirlanmıştır. Bunlar turkuaz, mor, şfellah ve değerli rengi üzere renklerdir. Renklerin nispetle artık şekilli ve geometrik desenli iç giyim giysileri de bayağı pop olmaya mirlamıştır.

Renkler hayatın her sahaında var olmaya devam etmektedir. Bu tavır yoğaltım dünyasının da yeni arayışlara girmesine sebep olmaktadır. Hayatta göze hoş gelen her şeyin ardında renk uyumu yatmaktadır. Bu uyumlar araştırmalar sonucu belirlenmektedir.

İç Giyim Renkleri
İç giyimde düzen yaratmak muhtevain renklere mirvurulmaktadır. İç giyim renkleri, sanayileşme ile yanında bayağı artmıştır. En çok kullanılan renkler parafin, siyah ve kırmızıdır. Bu renkler klasikliğini müdafaasının cihetı dizi popülerliğini artık ayrıksı renklere devretmeye mirlamıştır. Dış kıyafet giyimindeki renk çeşitliliği iç giyimi de etkilemiştir. Moda dünyasının her yıl belirlediği trend renklerle iç giyimi kombini kurmak mümkündür. Bunun haricinde kişinin sevilmiş olduğu ve tarzı olan renklerle de yapabileceği sağlam çok kombin bulunmaktadır. İç giyim renkleri aynı zamanda iç giyim modellerini de etkilemektedir. İç giyimde en pop olan renkleri kırmızı, mor, fuşevet, parafin, siyah, şfellah rengi, çikolata rengi, pas rengi, leopar rengi ve turkuazdır.