Fantazi Dantelli Gecelik Nerede Satılıyor 10

Yaz dönemlerinin vazgeçilmez ürünleri arasında taraf vadi bikiniler Kanatlı Butik’in üstün sunumuyla sizlerle buluşmaktadır. Son moda bikini ve pareo modellerini bulabileceğiniz internet sitemiz, sizlere özel hazırladığı geniş koleksiyonuyla yaz modasının adresi olmayı sürdürüyor. Her evetşa ve her bedene bakılırsa bikini çeşitlerini inceden inceye seçen firmamız, bikini ve pareo modellerinde kadının renkli ve seksi dünyasını ön plana çıkarmayı hedefliyor. Bütün prototip seçimlerinde en moda renkleri ve modelleri yeğleme fail firmamız, plaj modasının nabzını tutuyor. Son kadar mahdut bir kârlemle gurur yapabileceğiniz internet sitemiz üzerinden sizler muhtevain seçtiğimiz pareo ve bikini seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz. En şık plaj ürünlerini en reva fiyatlarla müşterisiyle buluşturmayı hedefleyen firmamızla plajların flaş hanımefendilerin birisi haline geleceksiniz.

Sitemizden alacağınız bütün ürünlerde para kartpostalı, Havale/EFT kabil seçeneklerle ödeme yapabileceğiniz kabil kapıda ödeme seçeneğinden de faydalanabilirsiniz. Sitemize üye olmanız halinde yeni gelen ürünler ve kampanyalar için bili alabileceğiniz kabil toplumsal iletişim araçları üzerinden de firmamızı izleme edebilirsiniz. Sipariş kolaylığı yaratmayı gaye edinmiş sitemiz Whatsapp üzerinden sipariş verebilme avantajını da müşterilerine sunmaktadır. SSL güvenlik alt binasına sahip internet sitemiz bankaların 3D sistemiyle yapabileceğiniz verişlerinizle güvenli verişinde adresi olmaktadır.

Plaj ürünlerinin katı saf dayanıklı çok fantezi ürün grubuyla ve zen giyim modelleriyle de ön plana çıkan sitemiz modayı yakından izleme edebileceğiniz ürün gruplarından oluşmaktadır. Hayalleri gerçekleştirmeyi ve bütün fantazileri hayata geçirme hedefiyle seçtiği ürünlerinde 2016 yaz sezonunda moda olan halter kıyı bikiniler, örgü ve dantelli bikiniler, ipli bikiniler kabil dayanıklı çok farklı seçenek bulunmaktadır. Yağızın hakimiyetinin emsalsiz olduğu son moda bikinilerde alımlı ve ilgi çekici senenin moda renkleri seçilerek, alternatifli ürün grupları sıralanmıştır. Her türde moda anlayışına seslenme fail bikini, tankini, mayokini ve pareo modellerimizle plajlarda ayırt yaratacaksınız.